2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av Finansiella tjänster 2025
Beskrivning: Denna upphandling omfattar Finansiella tjänster. Uppdraget består av konsulttjänster inom bland annat följande tre (3) områden: - Informationshämtning och riskbedömning. - Rekonstruktioner. - Förvaltning och styrning.
Intern identifierare: D25/01025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 66100000 Bank- och investeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000