2. Förfarande
Förfarande
Titel: Biljettsystem
Beskrivning: Välkommen att lämna anbud i denna upphandling av ett biljettsystem. Syftet med upphandlingen är att ingå avtal med en leverantör som kan tillhandahålla ett funktionellt, driftsäkert och användarvänligt system för hantering av biljetter.
Intern identifierare: 2026-00182
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72268000 Tillhandahållande av programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 72260000 Programrelaterade tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000