See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Busstjänster 2023
Beskrivning: Uppdraget omfattar busstjänster med chaufför.
Intern identifierare: LNU-2023/3711
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60172000 Uthyrning av bussar och långfärdsbussar med förare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000