Ansökningsinbjudan avser inbjudan att inkomma med ansökan om att bli prekvalificerad till att lämna anbud gällande ett dokument- och ärendehanteringssystem till Burlövs kommun.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48000000 Programvara och informationssystem, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ansökningsinbjudan selektiv upphandling