Byggnadsanläggning
Anläggningsarbeten för flerfamiljshus
Byggnadsinstallationsarbeten
Färdigställande byggnadsarbeten
Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster
Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
I stället för: