2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulter, Trafik
Beskrivning: Örnsköldsviks kommun upphandlar ramavtal gällande Tekniska konsulter - Trafik för successiva avrop under ramavtalsperioden.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88023:Lot:1