2. Förfarande
Förfarande
Titel: Matvagnar och Dockningsstationer till Lasarettet i Motala
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av Matvagnar och Dockningsstationer (anpassade och kompatibla med offererade Matvagnar) inkl. garantitid med tillhörande service, underhåll och reservdelar. Även tecknande av Fullserviceavtal samt inköp av tillbehör till Matvagnar ingår i upphandlingen.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39221000 Köksutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:134364:Lot:1