455568-2023 - ÄndringSverige-Oxelösund: Planeringssystem
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digitala Lås
Referensnummer: Inköp.22.3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30196000 Planeringssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Avtalet omfattar införskaffande av:
·         Digitala låsenheter för ytterdörrar
·         Digitala låsenheter för entrédörrar
·         Digitala låsenheter för portar, tvättstugor mm.
·         Digitala nycklar