2. Förfarande
Förfarande
Titel: Maskininvesteringar för RM16 motorunderhåll
Beskrivning: Maskininvestering RM16
Intern identifierare: 25FMVU665
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35611200 Jaktbombplan/attackflygplan
Ytterligare klassificering (cpv): 35820000 Annan utrusning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Maskininvestering
Intern identifierare: Maskininvesteringar för RM16 motorunderhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 35611200 Jaktbombplan/attackflygplan