45558-2017 - ÄndringSverige-Älmhult: Livsmedel, drycker, tobak o d
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skafferiartiklar.
Referensnummer: 16/78
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
II.1.4.
Kort beskrivning
Inköp av livsmedel, enkla hygien- och husgerådsartiklar i små mängder och mindre förpackningar.