45562-2017 - ÄndringSverige-Motala: Gräv-, last- och gruvmaskiner
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hjulburen grävmaskin.
Referensnummer: UH-2016-156
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
43260000 Gräv-, last- och gruvmaskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Hjulburen grävmaskin, 14-16 ton.