45564-2017 - ÄndringSverige-Täby: Mobila byggnader och modulbyggnader
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Villavagnar – köp alternativt hyra.
Referensnummer: KS 2016/299-09
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser köp alternativt hyra av villavagnar för tillfälliga bostäder.