Inom denna upphandling söker Tillväxtverket en innovativ, flexibel och användarvänlig lösning för att täcka behovet av virtuella möten med parter inom och utom myndigheten.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd