455689-2025 - Resultat
Sverige – Trycksaker och tillhörande produkter – Tryckeritjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTryckeritjänster
BeskrivningHuvudsakliga produktioner av tryckeritjänster innefattar tryck av broschyrer, foldrar, vykort, kundblad, posters, klisterdekaler, visitkort, rollups etc. Denna uppräkning är inte uttömmande och andra typer av trycksaker kan komma att beställas under avtalstiden.
Intern identifierare25/00244
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000