See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Servicefordon till AB Skövdebostäder
Beskrivning: AB Skövdebostäder är i behov av 2st Eldrivna servicefordon för leverans senast 2023-11-30. Kort sammanställning av kraven (komplett kravspecifikation se bifogad Beställning specifikation)
Intern identifierare: 23/90
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144900 Elfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Information om anbudsgivaren (1)
Beskrivning: se underlag
Intern identifierare: 1254508
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Övergripande krav (1)
Intern identifierare: 1254509
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsinbjudan
Intern identifierare: 1254510