See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tolkförmedling- och översättningstjänster
Beskrivning: Hylte kommun har ett behov av tolkförmedling och översättningstjänster. Upphandlingen är uppdelat i två områden och avtal kan tecknas med en eller flera leverantörer.
Intern identifierare: 2024 KS0118
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79540000 Tolktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Hylte kommun upphandlingsmall
Beskrivning: Hylte kommun bjuder in er att lämna anbud i tolkförmedling och översättningstjänster.
Intern identifierare: 2024 KS0118: Tolkförmedling- och översättningstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde A: Tolkförmedlingstjänst
Beskrivning: Hylte kommun bjuder in er att lämna anbud i tolkförmedling.
Intern identifierare: 2024KS0118: Tolkförmedling- och översättningstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde B: Översättningstjänst
Beskrivning: Hylte kommun bjuder in er att lämna anbud i översättningstjänster.
Intern identifierare: 2024 KS0118:Tolkförmedling- och översättningstjänster