455856-2019 - ÄndringSverige-Luleå: Personbilar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
2019 Fullserviceleasing personbilar
Referensnummer: 4891-18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34110000 Personbilar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen syftar till ramavtal med ett antal leverantörer, för att säkerställa behovet av leasingbilar och service i personbilssegmentet för Region Norrbottens samtliga verksamheter.