2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop 2 - Anbudsområde 8 - Informationssäkerhet IT-säkerhet
Beskrivning: Uppdraget syftar till att etablera en proaktiv säkerhetskultur där strategiska beslut baseras på operativ validering (Red Teaming) och realtidsnära hotintelligens i samband med etablering av ett nytt Datacenter.
Föregående meddelande: 123456-2024
Intern identifierare: SCB2026-582
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000