455887-2019 - ÄndringSverige-Stockholm: Utvärderingskonsulttjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Samhällsvetenskapliga utvärderingstjänster
Referensnummer: NV-08358-18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79419000 Utvärderingskonsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar samhällsvetenskapliga utvärderingar/analyser (”Miljöarbetet i samhället”) av myndighetens insatser i form av program, projekt och andra satsningar inom dess verksamhetsområde.