45593-2025 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster för projektledning – Projektledare för HR-digitalisering
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProjektledare för HR-digitalisering
BeskrivningVafabMiljö kommer att behöva upphandla systemstöd (Lönesystem, HR-system och tid/schemaläggning) för att kunna säkerställa systemlandskapet inom HR-området. I samband med upphandling av dessa system avser myndigheten upphandla konsulttjänster för projektledning som bidrar med expertis och erfarenhet för att stödja myndigheten genom hela processen.
Intern identifierare2024/553-VMKF
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000