455978-2020 - ResultatSverige-Södertälje: Delar och tillbehör till cyklar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2020-1058 Ramavtal Cykelboxar; Södertälje kommun
Referensnummer: 20/28
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34432000 Delar och tillbehör till cyklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtal för varierande lösningar för cykelboxar/moduler till Södertälje kommun.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44613400 Förvaringsbehållare
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen