See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reparation och underhåll storköksutrustning
Beskrivning: Reparationer och underhåll av storköksutrustning. Gäller för samtliga storkök på regionens sjukhus, folkhögskolor, naturbruksgymnasium samt de bolag som väljer att delta.
Intern identifierare: RS 2025-02346
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000