See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Lös inredning publika ytor
Beskrivning: Liseberg genomför en ramavtalsupphandling som avser lös inredning för publika ytor, dvs ytor som används av Lisebergs gäster. Lös inredning omfattar exempelvis möbler, omklädning av möbler, utsmyckning etc.
Intern identifierare: 25-0129
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000