Officiellt namn: Sveriges Riksbank Postadress: Brunkebergstorg 11 Ort: Stockholm Postnummer: SE-103 37 Land: Sverige Att: Maria Gil E-post:maria.gil@riksbank.se
Ytterligare upplysningar kan erhållas från: ovannämnda adress
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen Procurement of banknotes.
II.2.
Typ av upphandling och plats för leverans eller utförande
Tjänstekategori: nr 1: Underhålls- och reparationstjänster
Stockholms län Stockholms län.
Nuts-kodSE110 Stockholms län