2. Förfarande
Förfarande
Titel: El-leveranser
Beskrivning: Denna upphandling avser att tillgodose Malmö universitets (Mau) behov av el-leveranser under avtalstiden. Upphandlingen avser leverans av all efterfrågad elenergi till Mau. Antagen leverantör ska leverera såväl fysisk el som finansiellt stöd i form av diskretionär förvaltning av Malmö universitets elportfölj. Avtal kommer att tecknas med en (1) leverantör
Intern identifierare: MAU 2024/1302
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09310000 Elektricitet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Varor öppen