See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Skumdämpare
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för inköp och leverans av skumdämpare till avloppsreningsverk.
Intern identifierare: 24/00681
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24962000 Vattenreningskemikalier
Ytterligare klassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000