456237-2019 - ÄndringSverige-VÄSTERÅS: Installation av ventilation
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ventilationsarbeten
Referensnummer: SVEA190108
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45331210 Installation av ventilation
II.1.4.
Kort beskrivning
Vi handlar upp tjänsten Ventilationsarbeten för Örebro och Västmanlands län. Möjlighet finns att lämna anbud på båda eller enbart ett av länen.