456269-2022 - ResultatSverige-Köping: Möbler
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Begagnade möbler
Referensnummer: VMKF-U 2022.43
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39100000 Möbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget avser leverans av begagnade möbler efter beställarens avrop. Uppdraget omfattar även leverans, uppackning, montering, avemballering samt återtagande av emballage och utplacering av produkter.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39150000 Diverse möbler och utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen