Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Storköksutrustning
Referensnummer: KS 2022/76
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39314000 Utrustning för industrikök
II.1.4.
Kort beskrivning
Storköksutrustning till kommunens kök
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39310000 Cateringutrustning, 39711100 Kylskåp och frysar, 39711400 Grillar, spishällar, värmeplattor och kokplattor, 42340000 Ugnar, ej för hushållsbruk, 42959000 Diskmaskiner för storkök
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen