See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skåpbilar el
Beskrivning: Tranås kommun inbjuder härmed till upphandling av Skåpbilar, el
Intern identifierare: UH25-066
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34110000 Personbilar, 34115200 Motorfordon för transport av färre än tio personer, 34144900 Elfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000