See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel, grossistsortiment
Beskrivning: Välkommen att lämna anbud på Livsmedel, grossistsortimentet för Båstads kommun. De varuområden som ingår är djupfryst, färskvaror/kylvaror och kolonial/specerier. I detta ingår även färsk chark och glass. Mer information finns i upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare: KS 000816/2023-100
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15890000 Diverse livsmedel och torrvaror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Enl underlag.