45638-2023 - ResultatSverige-Karlskrona: Presenter och priser
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Julklapp i form av gåvokort till regionens medarbetare
Referensnummer: RB2022-0108
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18530000 Presenter och priser
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar gåvokort till medarbetare inom Region Blekinge, exklusive förvaltningarna Blekingetrafiken och Folktandvården, som ska ges som julklapp.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen