2. Förfarande
Förfarande
Titel: Odlingsinkubator med timelapse-system
Beskrivning: Ersätta 2 Timelapse inkubatorer
Intern identifierare: RS 2026-01796
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000