456479-2026 - Resultat
Sverige – Andra samhälleliga och personliga tjänster – Vinterväghållning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVinterväghållning
BeskrivningUpphandlingen avser vinterväghållning hos AB Sjöbohem.
Intern identifierare26/1
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000