2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift och Underhåll av VA-anläggningar
Beskrivning: Vellinge kommun inbjuder härmed anbudsgivare till upphandling avseende tillsyn, skötsel och felavhjälpande underhåll på kommunens VA-anläggningar.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 65100000 Vattendistribution och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:98385:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90400000 Avloppshantering