Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verksamhetssystem - Kulturstöd
Referensnummer: 2.6/2342/2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 48000000 Programvara och informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Stockholms stads kulturnämnd (nedan kallad kulturförvaltningen) bjuder härmed in intresserade marknadsaktörer att ansöka om att lämna anbud i upphandlingen av verksamhetssystem till enheten för kulturstöd på Kulturförvaltningen i Stockholm.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48000000 Programvara och informationssystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen