See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bemannningstjänster
Beskrivning: Upphandlingen syftar till att teckna ramavtal gällande leverans av tjänster för bemanning inom följande områden: 1) CHAUFFÖRER, ANLÄGGNINGSPERSONAL OCH ÅVC-PERSONAL: -Chaufför med körkortsbehörighet CE, ADR och kranförarkort -Chaufför med körkortsbehörighet CE -Chaufför med körkortsbehörighet C -ÅVC-personal med förarbevis för hjullastare -ÅVC-personal 2) KUNDTJÄNSTPERSONAL Anbud kan lämnas på båda eller på ett av anbudsområdena.
Intern identifierare: 2024-00111
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000