2. Förfarande
Förfarande
Titel: High throughput high resolution mass spectrometer system
Beskrivning: The University of Gothenburg is looking to acquire a high throughput high resolution mass spectrometer system.
Intern identifierare: EUI 24 037
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 38433000 Spektrometrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: High throughput high resolution mass specrometer system