456893-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Diverse entreprenader inom särskilda fackområden – Systemdemo nollutsläpp - Väg 168 Tjuvkil utförandeentreprenad
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelSystemdemo nollutsläpp - Väg 168 Tjuvkil utförandeentreprenad
BeskrivningSystemdemo nollutsläpp - För utförande av 3,5km gång- och cykelväg längs väg 168 genom Tjuvkil inom Kungälvs kommun, Västra Götalands län
Intern identifierareKOM-420538
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262600 Diverse entreprenader inom särskilda fackområden
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSystemdemo nollutsläpp - Väg 168 Tjuvkil utförandeentreprenad