456901-2024 - Resultat
Sverige – Miljörådgivning – Rådgivning inom Greppa Näringen 2024-2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRådgivning inom Greppa Näringen 2024-2025
BeskrivningLänsstyrelsen Skåne bjuder in till anbudsinlämning avseende Rådgivning inom Greppa Näringen 2024-2025.
Intern identifierare604-13967-2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90713000 Miljörådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000