Målet med upphandlingen är att teckna ett avtal med fem (5) leverantörer för bemanning av skolsköterskor som kan tillgodose kommunens behov enligt omfattning och krav i detta upphandlingsdokument.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79600000 Rekryteringstjänster, 85140000 Diverse hälsovård, 85141000 Tjänster utförda av vårdpersonal
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Bemanning av skolsköterskor
Mål och syfte