Typ av upphandlande myndighet Annan typ: Municipal company
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Property Management System (PMS)
Referensnummer: 21-0084
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 48421000 Programvara för fastighetsförvaltning
II.1.4.
Kort beskrivning
The contract includes the provision of a Property Management System delivered as a service.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48219300 Programvara för administration, 48420000 Programvara och programsviter för fastighetsförvaltning, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72250000 System- och stödtjänster, 72263000 Programimplementation, 72267100 Underhåll av IT-programvara
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
This procurement includes the provision of a Property Management System delivered as a service.