2. Förfarande
Förfarande
Titel: OVK-besiktning, rensning och flödesjustering
Beskrivning: OVK-besiktning, rensning samt injustering av ventilationskanaler till MKB Fastighets AB.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71315410 Inspektion av ventilationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71315400 Byggnadsinspektion
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: OVK-besiktning, rensning samt flödesjustering av ventilationskanaler till MKB Fastighets AB.
Intern identifierare: OVK-besiktning, rensning och flödesjustering