Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
Uppskattad löptid
Startdatum: 01/10/2024
Slutdatum för varaktighet: 31/10/2025
Förlängning
Högst antal förlängningar: 4