457029-2020 - ÄndringSverige-Fagersta: Konsulttjänster för projektledning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Samarbetspartner för projektering av kooperativ hyresrättsförening
Referensnummer: 2020.57
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72224000 Konsulttjänster för projektledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser en samarbetspartner för projektering av kooperativ hyresrättsförening enligt vad som beskrivs i upphandlingsdokumentet.