457069-2017 - ÄndringSverige-Stockholm: Sågspån
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Laboratory rodent bedding material.
Referensnummer: 2-3291/2017:295613
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
03417100 Sågspån
II.1.4.
Kort beskrivning
Laboratory rodent bedding material for animal colonies.