Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skogsförvaltning.
Referensnummer: UH-2017-704
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 77231100 Skötseltjänster för skogsresurser
II.1.4.
Kort beskrivning
Sundsvalls kommun upphandlar förvaltning och skötsel av kommunens skogsinnehav.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 77231100 Skötseltjänster för skogsresurser, 77231300 Skogsförvaltning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen