457179-2021 - ResultatSverige-Jönköping: Delar och tillbehör till hörapparater
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Öroninsatser till hörapparater inklusive tillbehör samt avtrycksmaterial (Sydöstra - J)
Referensnummer: RJL 2021/347
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33185100 Delar och tillbehör till hörapparater
II.1.4.
Kort beskrivning
Samverkansupphandling Sydöstra regionen utav Öroninsatser till hörapparater inklusive tillbehör och avtrycksmaterial
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33180000 Funktionellt stöd, 33185000 Hörapparater
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen