Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
It-system för interkommunala ersättningar
Referensnummer: DNRGS180264
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 48219300 Programvara för administration
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48444000 Redovisningssystem, 72212443 Programvaruutvecklingstjänster för redovisning, 72212450 Programvaruutvecklingstjänster för tidsredovisning eller personal