457183-2022 - ResultatSverige-Norrköping: Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende sjöfart och annan utrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Life Raft Maintenance for AW139
Referensnummer: 20-04387
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50240000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende sjöfart och annan utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen